MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / FÃ¥tölj 8652018

nr 865 2018

Fåtölj

Louis XVI-stil, 1800-tal

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 16 december 2013
kl 20:52:52

16/12 20:47:53 1      Vinnande bud

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko